- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Model | Fără tipărire |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Поставка за кърпи |
| Material | Plastic |
| Tipul de montare | Завинтване |
| Înălţime | 27 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Lungime | 11 cm |