- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Μοντέλο | Χωρίς μοτίβο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за кърпи |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος στήριξης | Завинтване |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 11 cm |