- -0,51 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Куки тип "вендуза" |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 2 x Куки тип "вендуза" |
| Тип монтиране | С вендузи |
| Височина | 4 cm |
| Ширина | 8 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Тегло | 0.09 Kg |
| Диаметър | 6.5 cm |