- -0,51 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Куки тип "вендуза" |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 2 x Куки тип "вендуза" |
| Τύπος στήριξης | С вендузи |
| Υψος | 4 cm |
| Πλάτος | 8 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Βάρος | 0.09 Kg |
| Διάμετρος | 6.5 cm |