- -0,51 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Куки тип "вендуза" |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 2 x Куки тип "вендуза" |
| Tipul de montare | С вендузи |
| Înălţime | 4 cm |
| Lăţime | 8 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Greutate | 0.09 Kg |
| Diametru | 6.5 cm |