(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Цвят | Прозрачен |
| Тип продукт | Закачалка |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Съдържание пакет | 4x Закачалки тип "вендуза" |
| Тип монтиране | С вендузи |
| Височина | 4 cm |
| Ширина | 4 cm |
| Дължина | 2 cm |
| Тегло | 0.031 Kg |
| Диаметър | 4 cm |