(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Culoare | Transparent |
| Tip produs | Cuier |
| Material | Metal, Plastic |
| Pachet de conținut | 4x Закачалки тип "вендуза" |
| Tipul de montare | С вендузи |
| Înălţime | 4 cm |
| Lăţime | 4 cm |
| Lungime | 2 см |
| Greutate | 0.031 Kg |
| Diametru | 4 cm |