(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Τύπος Προϊόντος | Κρεμάστρα |
| Υλικό | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 4x Закачалки тип "вендуза" |
| Τύπος στήριξης | С вендузи |
| Υψος | 4 cm |
| Πλάτος | 4 cm |
| Μήκος | 2 cm |
| Βάρος | 0.031 Kg |
| Διάμετρος | 4 cm |