- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Модел | С принт |
| Покритие | Текстурирано |
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Закачалка |
| Материал | Стомана, Дърво |
| Тип монтиране | Завинтване |
| Височина | 12 cm |
| Дължина | 9.5 cm |
| Тегло | 9.07 g |