- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Model | Imprimare |
| Acoperire | Texturat |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Cuier |
| Material | Oţel, Lemn |
| Tipul de montare | Завинтване |
| Înălţime | 12 cm |
| Lungime | 9.5 cm |
| Greutate | 9.07 g |