- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Μοντέλο | Με μοτίβο |
| Κάλυψη | Текстурирано |
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Κρεμάστρα |
| Υλικό | Ατσάλι, Ξύλο |
| Τύπος στήριξης | Завинтване |
| Υψος | 12 cm |
| Μήκος | 9.5 cm |
| Βάρος | 9.07 g |