- -1,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Черен, Дърво |
| Тип продукт | Поставка за тоалетна хартия |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Тип монтиране | Лепене |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 24.5 cm, 24.5 cm |