- -1,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο, Ξύλο |
| Τύπος Προϊόντος | Βάση για χαρτί υγείας |
| Υλικό | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 24.5 cm, 24.5 cm |