- -1,84 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Negru, Lemn |
| Tip produs | Suport hartie igienica |
| Material | Metal, Plastic |
| Tipul de montare | Лепене |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 24.5 cm, 24.5 cm |