- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Матова |
| Цвят | Тъмносив |
| Тип продукт | Органайзери за баня |
| Материал | Пластмаса |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 19.6 cm |
| Дължина | 9.9 cm |
| Тегло | 0.237 Kg |