- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Хигиенична: рискът от замърсяване и поява на мухъл по интимните ви вещи е сведен до минимум, защото предметите стоят изправени и сухи, а водата се оттича през отворите на дъното на кутията.
Лесна за почистване: разделителят може да се маха при почистване, а послед се връща обратно лесно и удобно.
Стабилно стояща, благодарение на противоплъзгащата основа, която не драска повърхностите в банята ви.
Подходяща за влажни пространства, като баня и тоалетна, защото е изработена от устойчив на корозия материал.
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Матова |
| Culoare | Gri taupe |
| Tip produs | Органайзери за баня |
| Material | Plastic |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 11 cm |
| Lăţime | 19.6 cm |
| Lungime | 9.9 cm |
| Greutate | 0.237 Kg |