- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзери за баня |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 19.6 cm |
| Μήκος | 9.9 cm |
| Βάρος | 0.237 Kg |