- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Цвят | Бял / Сив |
| Тип продукт | Поставка за четка за зъби |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Поставка за четка за зъби |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 9 cm |
| Брой части | 3 |