- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Χρώμα | Λευκό / Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Поставка за четка за зъби |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Поставка за четка за зъби |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 9 cm |
| Μήκος | 9 cm |
| Αριθμός μερών | 3 |