- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Culoare | Alb / gri |
| Tip produs | Поставка за четка за зъби |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Поставка за четка за зъби |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 11 cm |
| Lăţime | 9 cm |
| Lungime | 9 cm |
| Numărul de piese | 3 |