- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Покритие | Гланц |
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Поставка за тоалетна хартия |
| Материал | Метал |
| Тип монтиране | Самостоящ |
| Височина | 63 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 21 cm |