- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Acoperire | Luciu |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Suport hartie igienica |
| Material | Metal |
| Tipul de montare | De sine |
| Înălţime | 63 cm |
| Lăţime | 21 cm |
| Lungime | 21 cm |