- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Λαμπρυντικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Βάση για χαρτί υγείας |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 63 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 21 cm |