(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Тип продукт | Комплект съдове за подправки |
| Брой в комплекта | 3 |
| Материал | Стъкло |
| Цвят | Зелен |
| Височина | 17 cm |
| Дължина | 9.3 cm |
| Диаметър | 9.3 cm |
| Капацитет | 2 x 700 ml |