(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Tip produs | Set de condimente pentru condimente |
| Număr în set | 3 |
| Material | Sticlă |
| Culoare | Verde |
| Înălţime | 17 cm |
| Lungime | 9.3 cm |
| Diametru | 9.3 cm |
| Capacitate | 2 x 700 ml |