(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Τύπος Προϊόντος | Σετ δοχείων για μπαχαρικά |
| Αριθμός στο σετ | 3 |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υψος | 17 cm |
| Μήκος | 9.3 cm |
| Διάμετρος | 9.3 cm |
| Χωρητικότητα | 2 x 700 ml |