(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Тип продукт | Комплект съдове за подправки |
| Брой в комплекта | 1 |
| Предназначен за | Подправки |
| Материал | Стъкло |
| Цвят | Сив |
| Височина | 9.2 cm |
| Диаметър | 5.2 cm |
| Капацитет | 80 ml |