(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Tip produs | Set de condimente pentru condimente |
| Număr în set | 1 |
| Destinate pentru | Condimente |
| Material | Sticlă |
| Culoare | Gri |
| Înălţime | 9.2 cm |
| Diametru | 5.2 cm |
| Capacitate | 80 ml |