(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Τύπος Προϊόντος | Σετ δοχείων για μπαχαρικά |
| Αριθμός στο σετ | 1 |
| Προορίζεται για | Μπαχαρικά |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 9.2 cm |
| Διάμετρος | 5.2 cm |
| Χωρητικότητα | 80 ml |