- -12,78 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Тип продукт | Комплект съдове за подправки |
| Предназначен за | Подправки |
| Материал | Стъкло |
| Функции | Въртяща поставка |
| Цвят | Сребрист |
| Височина | 24 cm |
| Дължина | 19 cm |
| Диаметър | 19 cm |