- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Τύπος Προϊόντος | Σετ δοχείων για μπαχαρικά |
| Προορίζεται για | Μπαχαρικά |
| Υλικό | Γυαλί |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενη βάση |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υψος | 24 cm |
| Μήκος | 19 cm |
| Διάμετρος | 19 cm |