- -12,78 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Tip produs | Set de condimente pentru condimente |
| Destinate pentru | Condimente |
| Material | Sticlă |
| Funcții | Standuri rotative |
| Culoare | Argint |
| Înălţime | 24 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Diametru | 19 cm |