- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 56.5 cm |
| Ширина | 15.3 cm |
| Функции | Защита против прегряване |
| Дълбочина | 15 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Под, Килим, Различни повърности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |