- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 56.5 cm |
| Πλάτος | 15.3 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 15 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί, Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |