- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 56.5 cm |
| Latime | 15.3 cm |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 15 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Sub, Covor, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |