- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 110 cm |
| Функции | Миещ се филтър |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 800 W |
| Капацитет | 1.2 l |
| Ниво на шум | 69 dB |
| Гаранция | 24 месеца |