- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Functii | Filtru de spălare |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Covor |
| Utilizare | Intern |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 800 W |
| Capacitate colectare | 1.2 l |
| Nivel zgomot | 69 dB |
| Garanție | 24 luni |