- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 110 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 800 W |
| Χωρητικότητα | 1.2 l |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |