- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Син |
| Височина | 29.2 cm |
| Ширина | 29.2 cm |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Тегло | 5.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Метал |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA 13 |
| Технологии | TriActive+, PowerCyclone 8, Turbo |
| Мощност | 900 W |
| Дължина на кабела | 7 m |
| Капацитет | 2 l |
| Работен обхват | 10 m |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |