- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 29.2 cm |
| Πλάτος | 29.2 cm |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Βάρος | 5.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Μέταλλο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA 13 |
| Τεχνολογία | TriActive+, PowerCyclone 8, Turbo |
| Εξουσία | 900 W |
| Μήκος καλωδίου | 7 m |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Εύρος εργασίας | 10 m |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |