- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 29.2 cm |
| Latime | 29.2 cm |
| Functii | Indicator luminos |
| Greutate | 5.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Metal |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA 13 |
| Tehnologii | TriActive+, PowerCyclone 8, Turbo |
| Putere | 900 W |
| Lungime cablu | 7 m |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Raza de operare | 10 m |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 luni |