- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Черен |
| Тип почистване | Сухо, Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Килим, Твърди повърхности, Тапицерия, Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Мощност | 600 W |
| Дължина на кабела | 4 m |
| Капацитет | 1.5 l |
| Захранващо напрежение | 220-240 V ~ 50-60 Hz |
| Ниво на шум | 86 dB |
| Гаранция | 24 месеца |