- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru |
| Tip aspirare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie, Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Tip alimentare | Reţea |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste |
| Putere | 600 W |
| Lungime cablu | 4 m |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Tensiune alimentare | 220-240 V ~ 50-60 Hz |
| Nivel zgomot | 86 dB |
| Garanție | 24 luni |