- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία, Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους |
| Εξουσία | 600 W |
| Μήκος καλωδίου | 4 m |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V ~ 50-60 Hz |
| Επίπεδο θορύβου | 86 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |