- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 22.6 cm |
| Ширина | 16.6 cm |
| Функции | Регулатор на мощността |
| Дълбочина | 32.6 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка без торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за животинска козина |
| Мощност | 600W |
| Дължина на кабела | 1.65 m |
| Мощност на почистване | 12 KPa |
| Капацитет | 2 l |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 60 dB |
| Гаранция | 24 месеца |