- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 22.6 cm |
| Latime | 16.6 cm |
| Functii | Regulator de putere |
| Adancime | 32.6 cm |
| Greutate | 2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru blană de animale |
| Putere | 600W |
| Lungime cablu | 1.65 m |
| Putere de aspirare | 12 KPa |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 60 dB |
| Garanție | 24 luni |