- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 22.6 cm |
| Πλάτος | 16.6 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος |
| Βάθος | 32.6 cm |
| Βάρος | 2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για τρίχωμα από ζώα |
| Εξουσία | 600W |
| Μήκος καλωδίου | 1.65 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 12 KPa |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 60 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |