- -105,33 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки без торба |
|
| Цвят | Бял, Сив |
| Височина | 21.9 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дълбочина | 34.2 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Външни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор, Батерии |
| Мощност | 400 W |
| Мощност на почистване | 12 kPa |
| Капацитет | 1.85 l |
| Ниво на шум | 45 dB |