- -105,33 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Υψος | 21.9 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Βάθος | 34.2 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Εξωτερικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία, Μπαταρίες |
| Εξουσία | 400 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 12 kPa |
| Χωρητικότητα | 1.85 l |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |