- -105,33 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Alb, Gri |
| Inaltime | 21.9 cm |
| Latime | 16 cm |
| Adancime | 34.2 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Suprafețe exterioare |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tip alimentare | Acumulator, Bateriile |
| Putere | 400 W |
| Putere de aspirare | 12 kPa |
| Capacitate colectare | 1.85 l |
| Nivel zgomot | 45 dB |